Кращі Книги З Python І Для Початківців Та Досвідчених Програмістів #тег

 In IT Освіта

Read more about книги для програмістів here.

кращі книги для програмістів

Він описує серію практичних методів, які розробники можуть використовувати у своїх існуючих програмних програмах. Стратегії з використанням UML і коду C + + і Ява приmariу той час як незалежні мовні поради будуть надані всередині панелей для учнів, які розуміють синтаксис певної мови. Вона надасть усі необхідні рекомендації щодо покращення, рефакторингу та підтримки успадкованого коду. Створення проєктів — чудова мотивація для продовження навчання, тому ця книга однозначно не могла не потрапити в наші рекомендації.

Прочитавши цю книгу, ви легко впізнаєте про зміни в Java 8, Java 9 і Java 10 в інших версіях, якщо познайомитеся з Java. Незважаючи на те, що книга охоплює тільки JDK 7, ви багато дізнаєтеся про налаштування продуктивності і JVM в цілому, що повністю виправдовує час і гроші, які ви витратите на цю книгу. Вибачте, але я повинен включити одну книгу про Spring, Spring in Action, в цей список класичних книг для програмістів на Java.

кращі книги для програмістів

Книгу можна використовувати як вичерпний довідник або навчальний посібник. Поганий код може працювати, але він буде заважати розвиватися проєкту і компанії, адже в ньому постійно потрібно щось лагодити. Ця книга навчить вас відрізняти хороший код від поганого і перетворювати другий в перший. Частина 1 книги навчає основам C#, включаючи об’єктно-орієнтоване програмування, частина 2 охоплює .NET Standard API.

Оскільки він ілюструє чудові підходи та основні підводні камені багатьох аспектів розробки програмного забезпечення. У цій книзі ви знайдете техніки та методи рефакторингу, які допоможуть вам покращити якість та підтримуваність вашого коду. Ви навчитеся виявляти проблемні місця, усувати дублювання та покращувати дизайн вашого програмного проекту. У книзі пояснюється, як використовувати рефакторинг без шкоди для проекту.

Весь комплект можна придбати в книгарні приблизно за 1500 грн. Потрібно набагато більше, ніж знання бібліотеки модульного тестування, такий як JUnit або Mockito, і саме тут ця книга допомагає. Якщо ви серйозно ставитеся до якості коду і написання модулів, інтеграції та автоматизації, Test Driven — це книга, яку варто прочитати.

Знайомить читачів з ідеєю оптимізації та тим, як її можна використовувати для створення вражаючих і візуально привабливих творів мистецтва. Від математичного моделювання та методів оптимізації до практичних міркувань створення мистецтва за допомогою алгоритмів. Наведено низку прикладів творів мистецтва, створених за допомогою алгоритмів оптимізації, що демонструють різноманітні та творчі можливості цього підходу. У першій половині цієї книги ви познайомитеся з основами програмування на Python.

  • Вона починається з основних концепцій програмування та охоплює всі необхідні терміни та концепції.
  • Також автори змінили подачу матеріалу про динамічне програмування та «жадібні» алгоритми та додали нові вправи та завдання.
  • Ви побачите, що книга добре структурована, інформативна та інтуїтивно зрозуміла для навігації.
  • Проте це все ще хороше джерело знань і навичок для розробників-початківців.
  • Цю книгу важко порівнювати з чимось, адже вона написана відомим професором економіки Марком Лутцем, тож справді заслуговує на вашу увагу.

Авторам вдалося подати досить складну інформацію дуже доступною та зрозумілою мовою. Усі алгоритми та структури розібрано дуже докладно, є багато прикладів для ознайомлення. Щоправда, автори іноді надто йдуть у теорію, забуваючи про практику. Тому при прочитанні радимо робити паузи та практикуватися. У книзі міститься опис безлічі проблем, з якими можуть зіткнутися девелопери при створенні багатопотокових додатків, у тому числі дідлоки, використання «вічних ресурсів» і т.

Зокрема, Core Python Programming представляє безліч інтерактивних прикладів, які можна ввести в інтерпретатор Python прямо перед вами! Нарешті, ми представляємо главу, яка покаже вам крок за кроком, як розширити Python з допомогою C або C ++. Найважливіша техніка, яку я дізнався з цієї книги, — це кодування інтерфейсів і те, як інкапсулювати зміни.

Хороша новина в тому, що тепер є 5-е видання книги «Spring in Action», однією з моїх книг для читання. Добре знання ООП і шаблонів проектування важливо для написання будь-якого Java-додатка. Head First Design Patterns — найкраща книга для навчання цього. Незважаючи на те, що книга охоплює тільки Java 5, вона як і раніше актуальна і повинна бути прочитана будь-яким серйозним Java-розробником. Той факт, що сам Джошуа Блох є автором кількох ключових класів Java і API, таких як java.lang і Java Collection framework, є достатньою причиною для читання цієї книги.

Ці книги допоможуть чайникам не лише навчитися працювати з Python, а й стати більш впевненими у своїх силах. Перший — комусь книга може здатися відверто простою і навіть наївною. Друге — 2-ге видання книги випущено вже понад десять років тому. Проте це все ще хороше джерело знань і навичок для розробників-початківців. Від важких томів перейдемо до «легшої» навчальної літератури. Ефективне програмування» – це книга менш ніж на 500 сторінок, в якій міститься близько 300 правил, присвячених окремим аспектам та властивостям Java.

Вивчіть пастки вимірювань показників продуктивності Java і недоліки мікротестування. Пориньте в збірку сміття, протоколювання, моніторинг, налаштування та інструменти JVM. Досліджуйте JIT-компіляцію і методи підвищення продуктивності в мові Java. Книга досліджує перетин мистецтва та математики, зосереджуючись на використанні алгоритмів оптимізації у створенні мистецтва.

Як Джошуа Блох і дядько Боб, Крейг Воллс — ще один великий автор, і ви дізнаєтеся набагато більше, ніж просто про Spring, прочитавши цю книгу. І найкраще, що тепер доступна нова редакція Effective Java, яка охоплює Java 7, eight і 9. «Effective Java» Джошуа Блоха, безсумнівно, найкраща книга по Java.

З їх допомогою можна відкрити для себе нові знання та освіжити існуючі. Як наймати найкращих» – одне з настільних бізнес-видань топменеджерів Genesis, зазначають у пресслужбі компанії. Автори книги, експерти з лідерства Джефф Смарт і Ренді Стріт, пропонують методику для пошуку «гравців А». Це люди, які з 90% імовірністю досягнуть результатів на посаді, на які здатні лише 10% потенційних кандидатів. «Мабуть, кожен керівник у Genesis застосовує цю стратегію на практиці, – пише у передмові до книги Многолєтній.

кращі книги для програмістів

У книзі також розглядаються типові проблеми, з якими стикаються розробники, такі як складні перевірки коду та нереальні дедлайни, і пропонуються практичні поради, як з ними впоратися. Нажаль книг з програмування українською мовою не так багато, як хотілося. Але все ж є хороші видання, які варто прочитати, навіть якщо ви добре знаєте англійську і можете читати книги в оригіналі. Книга включає JavaScript приклади коду, а також функціональні приклади, які демонструють рефакторинг без класів.

Роберт Мартін докладно розглядає, що таке чистий код, чому він є важливим і як його писати. Більше того, ви навчитеся, як відрізняти хороший код від поганого і як перетворити поганий код на хороший. Ви починаєте з вивчення базової структури мови JavaScript, а також керуючих структур, функцій і структур даних. Після цього ви дізнаєтеся про обробку та виправлення помилок, модульність і asynchronous програмування, і, нарешті, ви дізнаєтеся, як JavaScript використовується для їх програмування. Красномовний JavaScript був написаний Marijn Haverbekedives.

кращі книги для програмістів

Книга пояснює метод організації програм і роботи зі змінними, operaтори, введення/виведення, покажчики, функції тощо. У кінці цієї найкращої книги з програмування ви зможете навчитися створювати сайт соціальної мережі, який підходить для настільних і мобільних браузерів. Ця книга представляє складні алгоритми та структури даних у доступній та зрозумілій формі.

Водночас можливості Python виходять далеко за рамки науки про дані та штучний інтелект. Вона має широкий спектр додатків у веброзробці, розробці мобільних ігор та IoT. Це також краща мова програмування для багатьох технологічних гігантів, можна навести приклади таких компаній як Google, YouTube, Netflix, IBM, Instagram та Spotify.

Складніші теми, такі як рекурсія та об’єктноорієнтоване програмування, поділені на дрібні кроки, що полегшує вивчення для новачків. Зрозуміти такі складні теми за раз досить нелегке завдання, яке ще й до того ж може демотивувати через незрозумілі терміни. По-перше, ця книга з пітона стала міжнародним бестселером.

Це одна з найкращих книг для вивчення програмування, яка навчає, як вирішувати проблеми зі старим кодом, не виконуючи дорогого завдання переписування всього існуючого коду. Книга Роберта Мартіна розглядає важливість правильної архітектури програмного забезпечення. Вона продовжує розвивати теми книг “Чистий код” та “Ідеальний програміст” поступово підвищуючи рівень та поглиблюючи знання. У книзі багато матеріалу приділено ролі проектування та архітектури розробки програмного забезпечення.

Зрозумілий та лаконічний стиль написання не викликає труднощів при читанні. В цій книзі можна дізнатися про техніки та методи якісного програмування. Автор підкреслює  важливість конструювання програмного забезпечення та наголошує, що ПО є центральною діяльністю у програмуванні. Це книга, яку можна перечитувати кожного разу, як тільки вона потрапляє до рук.

У книзі він розкриває правила архітектури програмного забезпечення і допомагає їх застосувати, дає прямі та лаконічні відповіді на ключові питання архітектури та дизайну. У третьому, доповненому виданні з’явилися нові глави про дерева ван Емде Боаса і багатопоточні алгоритми, а главу про рекурентність істотно розширили. Також автори змінили подачу матеріалу про динамічне програмування та «жадібні» алгоритми та додали нові вправи та завдання.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search